1. zastávka, San Francisco

san_francisco_roadtrip_top_photo_fotky_foto_photographer_wallpaper_obraz_picture_USA

Prinášam prvý okruh. Prvú našu zastávku. San Francisco.

Predtým by som veľmi rád spomenul zážitky zo samotného cestovania do USA.

let_lietanie_obloha_sky_plane_airplane_travel_trip_roadtrip_top_photo_fotky_foto_photographer_wallpaper_obraz_picture_USA

Odlet Maďarské letisko v Budapešti. Už mi je jasné prečo bol let odtiaľto najlacnejší.

Náročná doprava na letisko.

Dlhšie meškanie.

Dlhšie prehliadky. (vypytovanie sa veľmi ostro naladenej pani po anglicky na farbu našej svadobnej torty, počtu hostí na svadbe a pod… mi prišlo z cesty  a keď sa začala vypytovať na počet poschodí torty a či som si fotil ženu pri prvom rande a ona zaváhala, pozrela prekvapene na mňa – pani ma zahriakla nech neradím – a nalepila jej na pas nálepky :D  – nálepky neveštili nič dobré… znamenali ďalšie extra kontroly, intímne :D)

Staré lietadlo. Menej odhlučnené, bez LCD v operadlách, čož pri 8-12h letoch je neprijateľné. American Airlines nikdy viac (porovnávam skúsenosti kamarátov, letisko Schweechat)

Bol som znechutený.

Kôli 2 jabĺčkam nám skoro uletel spoj do z východného pobrežia USA na západné. (arogancia prehľadávajúceho v Philadephi) Iba vďaka pokazenému lietadlu, ktorým sme mali letieť, sme let nakoniec stihli.

Dosť z encyklopédie úspešného letca…

Naše spoznávanie USA začína v meste San Francisco, ktoré sa nedá opísať jednou vetou ani jednou fotografiou. Možno jedným slovom, úžasné. Uvidíte:

-Architektúra od výmyslu sveta, Alamo square – Painted Ladies, Twin peaks, Golden Gate, letecký deň, Fine Art center, SF park, Lombard Street, Cable cars, Alcatraz, China town…

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Menu